Magic Bears

Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Zapisy  (Przeczytany 4135 razy)

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Zapisy
« dnia: Maj 14, 2013, 19:20:39 »
Aby się zapisać trzeba napisać :

Imię :
Wiek : Od 0 miesięcy - 2 lat (młode)
Płeć :
Charakter :
Zainteresowania :
Ulubione miejsce :
Miejsce Jaskini : ( gdzie chciałbyś mieć )
Moce : (max. 2)
Historia : (co najmniej 3 linijki)
Zdjęcie :

[b]I[/b]mię :
~
[b]W[/b]iek :
~
[b]P[/b]łeć :
~
[b]Ch[/b]arakter :
~
[b]Z[/b]ainteresowania :
~
[b]U[/b]lubione miejsce :
~
[b]M[/b]iejsce Jaskini :
~
[b]M[/b]oce :
~
[b]H[/b]istoria :
~
[b]Z[/b]djęcie :
~

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2013, 19:29:29 »
Imię :
~ Tristesse
Wiek :
~ 5 lat
Płeć :
~ Samica
Charakter :
~ Tajemnicza, często oschła, nie lubi się słuchać, romantyczna, uczciwa, czasami kłamliwa, uczuciowa.
Zainteresowania :
~ Oglądanie zachodu słońca, pływanie.
Ulubione miejsce :
~ Las
Miejsce Jaskini :
~ Las
Moce :
~ Czytanie w myślach, Torturowanie umysłem, Czarowanie.
Historia :
~ Około 12 lat temu, była rodzina Corriente. Były tam dziwne obyczaje. Narodziła im się córka, Rosalia. Żyła dobrze, niczego jej nie brakowało. Któregoś razu poznała niedźwiedzia o imieniu Rey. Zakochała się w nim, on to odwzajemniał. Spotykali się, lecz nikt o nich nie wiedział. Kilka miesięcy później, Rosalia zaszła w ciążę. W tym czasie, jej matka, znalazła dla niej partnera - Sukaru. Rosa, powiedziała rodzicielce, że ma już kogoś i nie chce być z tym, mocarnym, ale aroganckim niedźwiedziem. O mało jej nie zabiła, nie miała wyboru. Musiała się z nim ożenić. Po ślubie nadal się spotykała z Rey'em. Po jakoś kilku miesiącach, było widać już brzuszek Rosali. Sukaru, też to zauważył. Gdy spała, uderzył ją tak mocno, że poroniła. Płakała całymi dniami. Podczas jednego spotkania z ukochanym, zauważył ich małżonek. Wściekł się i zabił na jej oczach Rey'a. Niedźwiedzica była załamana. Którejś nocy Sukaru zgwałcił Rosalię. Chciał mieć swoją syna. Ona zaś córkę. Rosa, nie była zadowolona, że to z tym idiotą ma mieć dzieci. No cóż, już na to nie miała jak poradzić. Minęło kilka miesięcy. Narodziła się .. córka. Nazwała ją Tristesse. Gdy Sukaru go zobaczył, chciał go zabić. On chciał niedźwiedzia, to miał być niedźwiedź. Rosalia uciekła z nim i schowała ją w jamie zająca. Małżonek ją znalazł i zabił na oczach niedźwiadka. Do dziś, przepełnia Tristesse ból.  Uciekła z jamy. Błąkał się przez 5 lat. Aż w końcu dotarła tu. Założyła stado.
Link do zdjęcia:
Zdjęcie :
~

Renesmee

  • Niedźwiedziątko
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2013, 19:37:49 »
Imię :
~ Nessie (pełne imię Renesmee)
Wiek :
~ 3 miesiące
Płeć :
~ ona
Charakter :
~ zabawna, wesoła, gadatliwa
Zainteresowania :
~ wszystko co związane z hałasowaniem i denerwowaniem innych
Ulubione miejsce :
~ rzeka
Miejsce Jaskini :
~ Mogę mieć nad rzeką??
Moce :
~ Władanie żywiołami (w tym: woda, ogień, powietrze, ziemia, światło, prąd, ciemność, metal)
~ Czarowanie (jeszcze tej mocy nie odkryła)
Historia :
~ byłam wtedy nad rzeką... a dokładnie przy wodospadzie, ze starszym bratem. Nie przepadał za mną, ponieważ rodzice nie zwracali przeze mnie na niego uwagi... Gdy byliśmy tam. Zepchnął mnie z wodospadu. Nurt był zbyt silny i nie mogłam wypłynąć na brzeg. Patrzyła jak spadam z wodą... Chyba myślał że nie żyję. Tak naprawdę to tylko straciłam przytomność. Gdy wypłynęłam na brzeg, zobaczyłam to miejsce. Nie chciałam wracać do domu.. pewnie tym razem nieznośny brat wymyslił by coś innego... co na pewno by mnie zabiło...
Zdjęcie :
~ jako avek

Shinadi

  • Niedżwiedziątko
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2013, 19:40:06 »
Imię : Shinadi (Shini, Shi, Ina)
~
Wiek : 1 rok 7 miechów
~
Płeć : Samica
~
Charakter : Zmienny: raz perfidna, raz miła i sympatyczna, raz nieśmiała i zamknięta w sobie, ale zawsze uparta, wariatka, sponatniczna
~
Zainteresowania : Walka, walka i jeszcze raz walka, ale rozsądna
~
Ulubione miejsce : Las i góry
~
Miejsce Jaskini : Las w górach (jak będzie). Jak nie będzie to po prostu góry
~
Moce : władanie żywiołami, moce obronne
~
Historia :Urodziła się w szczęśliwej rodzinie. Miała dwie siostry - Glazee i Mi oraz brata - Josha. Gdy miała pół roku to wydarzyło się... no właśnie nie pamięta, co. Rodzinę straciła, nie wie, gdzie jest. Pamięć odzyskała miesiąc temu. Od tamtego czasu błąkała się po okolicy, wstępowała do gangów, spotykała podejrzane towarzystwo... Aż trafiła tutaj. Nie wie, skąd, ale potrafi doskonale walczyć, "gangi" nauczyły ją skradać się, kraść, pyskować.
~
Zdjęcie : http://browse.deviantart.com/art/Little-Bear-136231448
~

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2013, 19:44:00 »
Witamy, na razie będziecie niedźwiedziątkami, a potem jak dorośniecie, będziecie się starać o inne awansy itp :P

Yvette

  • Zwykły Niedźwiedź
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2013, 21:18:04 »
No to zaczynamy.

Imię : Yvette
~
Wiek : 5 lat
~
Płeć : Samica
~
Charakter : Spokojna, zamknięta w sobie, ale czasami agresywna.
~
Zainteresowania : Pływanie, wygrzewanie się na słońcu.
~
Ulubione miejsce : Góry
~
Miejsce Jaskini : Góry
~
Moce : Czarna Krew, 'Blokowanie' umysłu (nie możesz czytać jej myśli, tworzyć iluzji)

Historia : Nikomu jej nie ujawnia, więc i wam nie ujawni~
~
Zdjęcie : http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/218/c/d/Bear_by_gigistar.jpg
~

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2013, 21:19:28 »
Witamy, jesteś zwykłym niedźwiedziem, gdy osiągniesz 100 wiad. zostaniesz np. wojownikiem itp.

Diablo

  • Zwykły Niedźwiedź
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2013, 20:14:13 »
Imię :
~ Diablo
Wiek :
~ 4 lata
Płeć :
~ Samiec
Charakter :
~ Miły, spokojny, toletancyjny
Zainteresowania :
~Lubi spacery po lesie
Ulubione miejsce :
~ Las, góry
Miejsce Jaskini :
~ Las
Moce :
~ Władanie żywiołami
~Czytanie w myślach
Historia :
~ Urodził się bardzo daleko od tego stada. Co najciekawsze rodzinie niedźwiedzi polarnych, a on czarny. To właśnie przez ubarwienie został wygnany. Jednak zanim go wygnali stoczyl  wiele walk z rodziną, dzięki którym stał się bardzo silny. W ciągu tych kilku lat tułaczki pomieszkiwał wśród wielu innych niedźiwiedzi lecz nigdzie nie mógł znaleźc swego miejsca. I tak krążył, szukał i może znalazł.
Zdjęcie :
~
http://th02.deviantart.net/fs70/200H/i/2011/172/6/0/black_bear_by_artist4life05-d3jmbmd.jpg

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2013, 21:19:53 »
Witamy w stadzie :)

Shayde

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 17, 2013, 11:54:04 »
Imię :
~ Jest znana jako Shayde, jej prawdziwe imię jest nieznane...
Wiek :
~Wiek to tylko liczby, Shayde żyje chwilą. Zawsze sb powtarza że  życie to dar losu, i nie ważne jak długo trwa, ale jak się o nie dba. To zrozumiałe że nie lubi się chwalić wiekiem, choć przeżyła już 3 cudowne wiosny których nigdy nie zapomni...
Płeć :
~ Trudne co? niedźwiedzica czy niedźwiedź? To oczywiste że samica z krwi i kości...
Charakter :
~ Pfii... pytać ją o charakter jest jak włazić do paszczy lwa, jest nietowarzyska i agresywna, jej domeną jest walka. Lubi samotność i ciemne miejsca. Jest tajemnicza i mało mówna. Czasami jest ,,miła" i ,,przyjacielska" ale tylko na swój sposób, ale może jest inna niż ją opisują? trzeba tylko do niej dotrzeć.Jej tajemnicą jest to, że umie być sympatyczna, czuła. Wbrew pozorom lubi niedźwiedziątka, bo kiedyś sama była mamą, ale jej córeczka została jej odebrana.
Zainteresowania :
~Shayde naprawdę lubi podróżować, nigdzie nie została dłużej niż kilka miesięcy. Lubi patrzeć w lunę/księżyc. Urodziła się w statku niedźwiedzi w których chrzczono Lunę, mówiono że ona daje im moc i siłę, której żadna moc, nawet najpotężniejsza nie zniszczy tej siły, nadziei. Lubi wylegiwać się na skałach w słoneczne dni.
Ulubione miejsce :
~ Trudno stwierdzić, Shayde nie raz chciała umrzeć i trafić do Luny, do nocnego nieba, chyba jej ulubionym miejscem jest nocna plaża, tam Lunę najlepiej widać
Miejsce Jaskini :
~ Nad oceanem, na plaży.
Moce :
~ Hmmm... co byście powiedzieli gdyby Shayde miała zmiennokształt i czarowanie?? ona z chęcią tej mocy użyje a w jakich celach to już ona sama wie....
Historia :
~ ...(jeszcze ją piszę)
Zdjęcie :
~ http://www.beskidyinfo.pl/media/content/139/niedzwiedz.jpg

Tristesse

  • Alpha
  • Alpha
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 18, 2013, 11:18:03 »
Witamy w stadzie :)

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
pogromcymitow ironknights monsters mpps mylittlepony